Інвестиції в нерухомість

Ви маєте кошти, хочете, щоб вони "працювали", але не довіряєте банкам? То інвестуйте їх у нерухомість!

АН "ДІАМІН" знайде для Вас найкращий варіант для інвестування залежно від суми коштів, яку Ви бажаєте інвестувати! Крім того, АН "ДІАМІН" здійснить податкову структуризацію таких операцій, що дозволить Вам економити на сплаті податків і при цьому не порушувати законодавство. Що може бути краще законних доходів?

Станом на даний час банківська система України не викликає довіри. Банки один за одним ліквідовуються. А тому депозитні операції є ризикованим способом збереження коштів. При цьому нерухомість – це дійсно справжній актив, який завжди, за будь-якого стану економіки буде мати вартість та буде користуватися попитом!

Також, депозити у банківські установи в Європі станом на сьогодні також не є гарним варіантом. Багато банків в Європі взагалі не приймають кошти на депозит у Євро, а ставка у доларах США є мізерною (в середньому 0,05-0,15 % річних залежно від суми).

АН "ДІАМІН" вважає, що при інвестуванні у нерухомість Ви можете сподіватися на отримання в середньому від 7 до 10 % річних на суму Вашої інвестиції!

АН "ДІАМІН" надає повний пакет послуг щодо інвестицій у нерухомість, включаючи пошук об'єкту інвестування, супровід його придбання, приведення у стан, придатний для здавання в оренду, пошук орендаря та укладення з ним відповідного договору, податкове структурування даних операцій, подальше управління таким об'єктом інвестування від імені та в інтересах інвестора.

Довірте нам свої фінанси та майте впевненість у майбутньому їх зростанні!