Про компанію

Щиро вітаємо Вас на сайті Агенції з нерухомості "ДІАМІН" (далі – АН "ДІАМІН").

АН "ДІАМІН" є чи не єдиною агенцією з нерухомості в Україні, засновником та директором якої є магістр права, адвокат, суддя (2013-2016) – Мініч Григорій Григорович. Це дозволяє нашим клієнтам бути впевненим у тому, що усі їх операції з нерухомістю супроводжуються не тільки агентами з нерухомості, а й фаховими юристами, які є досвідченими спеціалістами у сфері законодавства.

Наші переваги перед іншими:

Гарантований високоякісний правовий супровід усіх операцій з нерухомістю. Хто, як не компанія, директором якої є магістр права, адвокат, суддя, може забезпечити більш якісний правовий супровід?

Мінімізації податків. АН "ДІАМІН" розробляє та реалізовує різні варіанти законної мінімізації суми податків при операціях з нерухомістю наших клієнтів. Чим менше податків клієнт сплачує – тим багатшим він лишається.

Надання послуг за принципом "під ключ". Тобто наші клієнти отримують повний пакет послуг у сфері операцій з нерухомістю, включаючи укладення або розірвання договорів про надання комунальних послуг, електропостачання тощо. Клієнтам не потрібно "оббивати пороги" різних кабінетів. За них це робить АН "ДІАМІН".

Інтереси клієнта – понад інтереси компанії. АН "ДІАМІН" перш за все відстоює інтереси своїх клієнтів, а вже потім свої власні, з огляду на що АН "ДІАМІН" завжди знаходить розумний компроміс між клієнтами та іншою стороною договору.

Ексклюзивність. АН "ДІАМІН" надає послуги клієнтам виключно на підставі укладеного між АН "ДІАМІН" та клієнтом договору про надання таких послуг, що гарантує клієнтам безпеку їх активів та впевненість в належній якості замовлених ними послуг. При цьому, відповідно до умов такого договору АН "ДІАМІН" є єдиним (ексклюзивним) радником клієнта з питань, визначених у договорі. Це дозволяє клієнту уникнути турбування його будь-якими "посередниками" з сумнівними пропозиціями.

Конфіденційність. Будь-яка інформація, надана клієнтом, зберігається АН "ДІАМІН" аналогічно тій, що є комерційною таємницею самої АН "ДІАМІН", та не може бути розголошена без попередньої згоди клієнта.

Екстериторіальність. АН "ДІАМІН" на партнерських умовах співпрацює з іншими агенціями з нерухомості як в межах України, так і за її межами. Так, наразі АН "ДІАМІН" має успішний досвід супроводження операцій з придбання об'єктів нерухомого майна у Польщі.

АН "ДІАМІН" – ми саме ті, кому можна довірити свою нерухомість! Спробуйте – і переконайтеся!