Мініч Григорій Григорович

У 2004 році з відзнакою закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ) за спеціальністю "Правознавство", спеціалізація "Конституційне та фінансове право" та отримав диплом магістра права. У тому ж 2004 році склав кваліфікаційний іспит та отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Практику у сфері права розпочав ще під час навчання – у 2002 році. За цей час працював юристом, зокрема, в Юридичній компанії "Леополіс" (юридична фірма); групі компаній "Караван" (гіпермаркет "Караван", заклади громадського харчування, оптово-роздрібна торгівля продовольчими і непродовольчими товарами, концертно-розважальна діяльність, оптова торгівля нафтопродуктами та металопродукцією, рекламна діяльність тощо); групі компаній "Риф" (виробництво та оптово-роздрібна торгівля виробами із пластику (пластикова вагонка, підвіконня, віконний профіль); ВАТ "Рокитнівський скляний завод" (виробництво, оптова торгівля скловиробами).

З кінця 2006 року розпочав приватну адвокатську практику.

Указом Президента України від 25 липня 2013 року N 391/2013 "Про призначення суддів" призначений на посаду судді Черняхівського районного суду Житомирської області.

В 2015 році зборами суддів Черняхівського районного суду Житомирської області обраний слідчим суддею Черняхівського районного суду Житомирської області.

Указом Президента України від 1 серпня 2016 року N 317/2016 "Про звільнення суддів" звільнений з посади судді Черняхівського районного суду Житомирської області у зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням.

Володіння мовами: українська, російська, англійська, польська.

Вперше правовий супровід операцій з нерухомим майном був здійснений ще у 2004 році. Таким чином, загальний досвід у даній сфері складає понад 12 років.

Довірте свою нерухомість фахівцям – АН "ДІАМІН"!